Gå til hovedinnhold

Kontakt oss

Bestill opphold

Fleksibel på dato? Vis i lavpriskalender
Ved booking av mer enn seks rom, ta kontakt med hotellet direkte. Spesielle bookingvilkår kan gjelde.

Kontakt oss

Har du spørsmål angående et hotell eller ditt opphold? Under finner du kontaktinformasjon til alle våre hoteller og du er velkommen til å ringe eller sende epost. Gjelder det andre henvendelser, se under.

Kontakt våre hoteller

P.S. Ønsker du å bestille hotellrom? Du får den garantert beste prisen ved å bestille på vår nettside.  

Ditt søk ga ingen treff.

Hotell Telefon E-postadresse Adresse Land
First Hotel & Suites Oslo West +47 23 65 43 80 oslo.west@firsthotels.no Josefines gate 30, Oslo Norge
First Hotel Atlantica +47 70 11 73 00 atlantica@firsthotels.no Rasmus Rønnebergsgate 4, Ålesund Norge
First Hotel Bergen Marin +47 53 05 15 00 booking.marin@firsthotels.no Rosenkrantzgaten 8, Bergen Norge
First Hotel Breiseth +47 61 24 77 77 breiseth@firsthotels.no Jernbanegaten 1-5, Lillehammer Norge
First Hotel Grims Grenka +47 23 10 72 00 grimsgrenka@firsthotels.no Kongens Gate 5, Oslo Norge
First Hotel Kinsarvik +47 53667400 kinsarvik@firsthotels.no Kinsarvik, Kinsarvik Norge
First Hotel Millennium +47 21 02 28 00 millennium@firsthotels.no Tollbugata 25, Oslo Norge
First Hotel Victoria +47 62 02 55 00 victoria@firsthotels.no Strandgaten 21, Hamar Norge
First Hotel Aalborg +45 98 10 14 00 aalborg@firsthotels.dk Rendsburggade 5, Aalborg Danmark
First Hotel Atlantic +45 86 13 11 11 aarhus.atlantic@firsthotels.dk Europaplads 10, Aarhus Danmark
First Hotel Grand +45 66 11 71 71 odense@firsthotels.dk Jernbanegade 18, Odense Danmark
First Hotel Kolding +45 76 34 54 00 kolding@firsthotels.dk Banegårdspladsen 7, Kolding Danmark
First Hotel Kong Frederik +45 33 12 59 02 Reception.KongFrederik@firsthotels.dk Vester Voldgade 25, København Danmark
First Hotel Mayfair +45 70 12 17 00 mayfair@firsthotels.dk Helgolandsgade 3, København Danmark
First Hotel Twentyseven +45 70 27 56 27 27@firsthotels.dk Løngangstræde 27, København Danmark
First Hotel Reykjavik Kópavogur +354 556 1100 kopavogur@firsthotels.com Hlidasmari 5, Reykjavik (Kópavogur) Island
First Hotel Almnäs Park +46 8 5461 1800 almnaspark@firsthotels.se Pontonjärsgatan 5, Södertälje Sverige
First Hotel Arlanda Airport +46 8 480 029 00 info@firsthotelarlanda.se Pionjärvägen 81, Arlanda Sverige
First Hotel Bengtsfors +46 531 72 700 bengtsfors@firsthotels.se Karlsbergsvägen 3, Bengtsfors Sverige
First Hotel Billingehus +46 500 445 700 billingehus@firsthotels.se Alphyddevägen, Skövde Sverige
First Hotel Borlänge +46 243 21 76 60 borlange@firsthotels.se Stationsgatan 1-3, Borlänge Sverige
First Hotel Brommaplan +46 8 26 26 20 brommaplan@firsthotels.se Kvarnbacksvägen 135, Stockholm Sverige
First Hotel Carlshamn +46 454 890 00 carlshamn@firsthotels.se Varvsgatan 1, Karlshamn Sverige
First Hotel Central +46 11 495 32 10 reception.central@firsthotels.se Nya Rådstugugatan 16, Norrköping Sverige
First Hotel Christian IV +46 442 038 50 christianiv@firsthotels.se V Boulevarden 15, Kristianstad Sverige
First Hotel City +46 16 108850 info@cityhotell.se Järnvägsplan 1, Eskilstuna Sverige
First Hotel Dragonen +46 90 125 800 dragonen@firsthotels.se Västra Norrlandsgatan 5, Umeå Sverige
First Hotel Fridhemsplan +46 8 653 88 00 info@fridhemsplan.se Sankt Eriksgatan 20, Stockholm Sverige
First Hotel G +46 31 637 200 g@firsthotels.se Nils Ericsonsplatsen 4, Göteborg Sverige
First Hotel Grand +46 237 948 80 grand.falun@firsthotels.se Trotzgatan 9-11, Falun Sverige
First Hotel Gyllene Hornet +46 247 51200 reception.gyllenehornet@firsthotels.se Tällbergsvägen 28, Tällberg Sverige
First Hotel JA +46 455 555 60 ja@firsthotels.se Borgmästaregatan 13, Karlskrona Sverige
First Hotel Jönköping +46 36 183 600 info@jonkopinghotel.se Ryhovsgatan 3-5, Jönköping Sverige
First Hotel Jörgen Kock +46 40 101 800 jorgenkock@firsthotels.se Jörgen Kocksgatan 3, Malmö Sverige
First Hotel Klockargården +46 247 502 60 Reception.Klockargarden@firsthotels.se Siljansvägen 456, Tällberg Sverige
First Hotel Kokoloko +46 498 654 400 kokoloko@firsthotels.se Söderväg 56 A, Visby Sverige
First Hotel Kramm +46 612 77 13 30 kramm.reception@firsthotels.se Torggatan 14, Kramfors Sverige
First Hotel Kungsbron +46 8 654 28 00 info@kungsbronhotell.se Västra Järnvägsgatan 17, Stockholm Sverige
First Hotel Kärnan +46 42 12 08 20 Info.Karnan@firsthotels.se Järnvägsgatan 17, Helsingborg Sverige
First Hotel Lindö Park +46 8 480 01 310 lindo.park@firsthotels.se Lindövägen1, Stockholm Sverige
First Hotel Mårtenson +46 35 17 75 75 martenson@firsthotels.se Storgatan 52, Halmstad Sverige
First Hotel Norrtull +46 8 300350 info@hotelnorrtull.se Sankt Eriksgatan 119, Stockholm Sverige
First Hotel Olofström +46 454 301 230 olofstrom@firsthotels.se Ågatan 3, Olofström Sverige
First Hotel Oxelösund +46 (0) 155-33020 oxelosund@firsthotels.se Gamla Oxelösundsvägen 2, Oxelösund Sverige
First Hotel Reisen +46 8 22 32 60 reisen@firsthotels.se Skeppsbron 12, Stockholm Sverige
First Hotel River C +46 54 22 22 20 info@riverc.se Tage Erlandergatan 10, Karlstad Sverige
First Hotel Royal +46 533 12660 royal@firsthotels.se Olov Trätäljagatan 2, Säffle Sverige
First Hotel Solna +46 8 12140344 solna@firsthotels.se Bangatan 21, Stockholm Sverige
First Hotel Stadt +46 611 554 440 harnosand@firsthotels.se Skeppsbron 9, Härnösand Sverige
First Hotel Statt +46 660 26 55 90 ornskoldsvik@firsthotels.se Lasarettsgatan 2, Örnsköldsvik Sverige
First Hotel Statt +46 270 735 70 statt.soderhamn@firsthotels.se Oxtorgsgatan 17, Söderhamn Sverige
First Hotel Statt +46 455 555 50 karlskrona.statt@firsthotels.se Ronnebygatan 37-39, Karlskrona Sverige
First Hotel Strand +46 606 419 50 strand@firsthotels.se Strandgatan 10, Sundsvall Sverige
First Hotel Villa Långbers +46 247 50290 villalangbers@firsthotels.se Vår Herres Gattu 28, Tällberg Sverige
First Hotel Witt +46 480 152 50 witt@firsthotels.se Södra Långgatan 42, Kalmar Sverige
First Hotel Örebro +46 196 117 300 boka@hotellorebro.se Storgatan 24, Örebro Sverige

First Member Service

First Members har sin egen prioriterte kundeservice via e-post. Ta kontakt med oss hvis du har spørsmål om vårt lojalitetsprogram First Member.

Åpningstider: Mandag - fredag, kl 08:00 - 16:00