Gå til hovedinnhold

Kontakt oss

Bestill opphold

Fleksibel på dato? Vis i lavpriskalender
Ved booking av mer enn seks rom, ta kontakt med hotellet direkte. Spesielle bookingvilkår kan gjelde.

Kontakt oss

Har du glemt koden din, har spørsmål angående et hotell eller en booking? Her finner du all kontaktinformasjon, og du er alltid velkommen til å ringe eller sende en e-post.

First Member Service

First Members har sin egen prioriterte kundeservice via e-post. Ta kontakt med oss hvis du har spørsmål om vårt lojalitetsprogram First Member.

Åpningstider: Mandag - fredag, kl 08:00 - 16:00

Kontakt våre hoteller

Du er garantert den beste prisen når du booker direkte på vår nettside. Ønsker du å komme i direkte kontakt med hotellet, finner du all kontaktinformasjon nedenfor.

Ditt søk ga ingen treff.

Hotell Telefon E-postadresse Adresse Land
Bryne Hotell FIRST PARTNER +47 51 77 75 00 brynehotell@firsthotels.no Morènefaret 3, Bryne Norge
First Hotel Breiseth +47 95 97 94 34 breiseth@firsthotels.no Jernbanegaten 1-5, Lillehammer Norge
First Hotel Millennium +47 21 02 28 00 millennium@firsthotels.no Tollbugata 25, Oslo Norge
Skårungen FIRST PARTNER +47 901 41 978 skaarungen@firsthotels.no Ørsvågveien 40, Lofoten Norge
Utsikten Hotell Kvinesdal FIRST PARTNER +47 38 35 88 00 utsiktenhotell@firsthotels.no Utsikten 1, Kvinesdal Norge
First Hotel Grand +45 66 11 71 71 odense@firsthotels.dk Jernbanegade 18, Odense Danmark
Foldens Hotel FIRST PARTNER (+45) 98 44 11 66 foldenshotel@firsthotels.dk Sankt Laurentii Vej 41, Skagen Danmark
Hotel Frederikshavn FIRST PARTNER (+45) 984 20 977 hotel.frederikshavn@firsthotels.dk Tordenskjoldsgade 15b , Frederikshavn Danmark
Hotel Skandia FIRST PARTNER +45 49 21 09 02 hotel.skandia@firsthotels.dk Bramstræde 1, Helsingør Danmark
Hotel SØMA Aasiaat FIRST PARTNER (+299) 89 27 11 hotelsomaaasiaat@firsthotels.com Sammiarneq 9, Grønland Danmark
Hotel SØMA Ilulissat FIRST PARTNER (+299) 94 40 02 hotelsomailulissat@firsthotels.com Nuussuattaap Aqq. 2, Grønland Danmark
Hotel SØMA Nuuk FIRST PARTNER (+299) 32 10 29 hotelsomanuuk@firsthotels.com Marinevej 3, Grønland Danmark
Hotel SØMA Sisimiut FIRST PARTNER (+299) 86 41 50 hotelsomasisimiut@firsthotels.com Frederik den IX’s Plads, Grønland Danmark
Kysthotellet FIRST PARTNER (+45) 89 59 59 59 kysthotellet@firsthotels.dk Kystvej 26 , Grenaa Danmark
Montra Skaga Hotel FIRST PARTNER +45 98 94 55 00 montraskagahotel@firsthotels.dk Willemoesvej 1 DK, Hirtshals Danmark
Prinsen Hotel FIRST PARTNER +45 9813 3733 prinsen.hotel@firsthotels.dk Prinsensgade 14-16, Aalborg Danmark
Q Apartments Christianshavn FIRST PARTNER +45 35 24 55 24 qapartmentscph@firsthotels.dk , København Danmark
Q Apartments Frederiksberg FIRST PARTNER +45 35 24 55 24 qapartmentscph@firsthotels.dk , København Danmark
Q Apartments Indre By FIRST PARTNER +45 35 24 55 24 qapartmentscph@firsthotels.dk , København Danmark
Q Apartments Indre Østerbro FIRST PARTNER +45 35 24 55 24 , København Danmark
Q Apartments Nørrebro FIRST PARTNER +45 35 24 55 24 qapartmentscph@firsthotels.dk , København Danmark
Q Apartments Vesterbro FIRST PARTNER +45 35 24 55 24 qapartmentscph@firsthotels.dk , København Danmark
Q Apartments Ydre Østerbro FIRST PARTNER +45 35 24 55 24 qapartmentscph@firsthotels.dk , København Danmark
Skagen Hotel FIRST PARTNER (+45) 98 45 01 66 skagenhotel@firsthotels.dk Sankt Laurentii Vej 35 , Skagen Danmark
Skagen Motel FIRST PARTNER (+45) 98 44 45 35 skagenmotel@firsthotels.dk Frederikshavnsvej 8, Skagen Danmark
Brommavik Hotel FIRST PARTNER +46 8 122 000 00 brommavik@firsthotels.se Karlsbodavägen 45, Stockholm Sverige
City Central Hotel Örebro FIRST PARTNER +46 19 310 240 city.centralhotel@firsthotels.se Järnvägsgatan 22, Örebro Sverige
First Hotel Bengtsfors + 46 531 72 700 bengtsfors@firsthotels.se Karlsbergsvägen 3, Bengtsfors Sverige
First Hotel Brommaplan +46 8 26 26 20 brommaplan@firsthotels.se Kvarnbacksvägen 135, Stockholm Sverige
First Hotel Central +46 11 495 32 10 reception.central@firsthotels.se Nya Rådstugugatan 16, Norrköping Sverige
First Hotel Christian IV +46 442 038 50 christianiv@firsthotels.se V Boulevarden 15, Kristianstad Sverige
First Hotel City +46 16 108850 info@cityhotell.se Järnvägsplan 1, Eskilstuna Sverige
First Hotel Dragonen +46 90 125 800 dragonen@firsthotels.se Västra Norrlandsgatan 5, Umeå Sverige
First Hotel G +46 31 637 200 g@firsthotels.se Nils Ericsonsplatsen 4, Gøteborg Sverige
First Hotel Grand +46 23 79 48 80 grand.falun@firsthotels.se Trotzgatan 9-11, Falun Sverige
First Hotel Jönköping +46 36 183 600 info@jonkopinghotel.se Ryhovsgatan 3-5, Jönköping Sverige
First Hotel Jörgen Kock +46 40 101 800 jorgenkock@firsthotels.se Jörgen Kocksgatan 3, Malmø Sverige
First Hotel Kokoloko +46 498 654 400 kokoloko@firsthotels.se Söderväg 56 A, Gotland Sverige
First Hotel Kramm +46 612 77 13 30 kramm.reception@firsthotels.se Torggatan 14, Kramfors Sverige
First Hotel Olofström +46 454 301 230 olofstrom@firsthotels.se Ågatan 3, Olofström Sverige
First Hotel Planetstaden +46 (0) 46-280 01 00 planetstaden@firsthotels.se Dalbyvägen 38, Lund Sverige
First Hotel Royal +46 533 12660 royal@firsthotels.se Olov Trätäljagatan 2, Säffle Sverige
First Hotel Solna +46 812 140 344 solna@firsthotels.se Bangatan 21, Stockholm Sverige
First Hotel Stadt +46 611 554 440 harnosand@firsthotels.se Skeppsbron 9, Härnösand Sverige
First Hotel Statt +46 660 26 55 90 ornskoldsvik@firsthotels.se Lasarettsgatan 2, Örnsköldsvik Sverige
First Hotel Statt +46 270 735 70 statt.soderhamn@firsthotels.se Oxtorgsgatan 17, Söderhamn Sverige
First Hotel Statt +46 (0) 708 484693 karlskrona.statt@firsthotels.se Ronnebygatan 37-39, Karlskrona Sverige
First Hotel Strand +46 606 419 50 strand@firsthotels.se Strandgatan 10, Sundsvall Sverige
First Hotel Witt +46 480 152 50 witt@firsthotels.se Södra Långgatan 42, Kalmar Sverige
Hotel Amadeus by First +46 (0) 35 166 000 hotelamadeus@firsthotels.se Hvitfeldtsgatan 20, Halmstad Sverige
Hotell E10 by First +46 980-840 00 Hotelle10@firsthotels.se Lastvägen 9, Kiruna Sverige
Hotell Kung Gösta FIRST PARTNER +46 250 150 70 kunggosta@firsthotels.se Kristinebergsgatan 1 , Mora Sverige
Hotell Rådhuset FIRST PARTNER +46 (0) 510 222 36 hotellradhuset@firsthotels.se Nya Stadens Torg 8, Lidköping Sverige
Queen's Hotel FIRST PARTNER +46 8 249 460 queenshotel@firsthotels.se Drottninggatan 71a, Stockholm Sverige
The Studio Hotel FIRST PARTNER +46 8 12832000 studio.hotel@firsthotels.se Skalholtsgatan 2, Stockholm Sverige
Västös Strand by First Hotels +46 (0) 8 502 707 50 vastosstrand@firsthotels.se Hall Västös 213, Gotland Sverige