Gå til hovedinnhold

Kontakt oss

Bestill opphold

Fleksibel på dato? Vis i lavpriskalender

Rom 1

Legg til rom

Kontakt oss

Vi er glade for å høre fra deg. Vennligst ta kontakt med oss hvis du har spørsmål eller tilbakemelding.

Kontakt våre hoteller

Hvis du har noe spørsmål om hotellet eller ditt opphold, kontakt oss gjerne på telefon eller e-mail. Vi hjelper deg med glede. 
P.S. Ønsker du å bestille hotellrom? Du får den garantert beste prisen ved å bestille på vår nettside.  

Ditt søk ga ingen treff.

Hotell Telefon E-postadresse Adresse Land
First Hotel Statt +46 660 26 55 90 ornskoldsvik@firsthotels.se Lasarettsgatan 2, Örnsköldsvik Sverige
First Hotel Solna +46 8 12140344 solna@firsthotels.se Bangatan 21, Stockholm Sverige
First Hotel Mayfair +45 70 12 17 00 mayfair@firsthotels.dk Helgolandsgade 3, København Danmark
First Hotel Millennium +47 21 02 28 00 millennium@firsthotels.no Tollbugata 25, Oslo Norge
First Hotel Twentyseven +45 70 27 56 27 27@firsthotels.dk Løngangstræde 27, København Danmark
First Hotel Kungsbron +46 8 654 28 00 info@kungsbronhotell.se Västra Järnvägsgatan 17, Stockholm Sverige
First Hotel Kong Frederik +45 33 12 59 02 Reception.KongFrederik@firsthotels.dk Vester Voldgade 25, København Danmark
First Hotel Örebro +46 196 117 300 boka@hotellorebro.se Storgatan 24, Örebro Sverige
First Hotel Petit Palace Arana (+34) 944 16 12 05 arana@petitpalace.com Bidebarrieta 2, Bilbao Spania
First Hotel Petit Palace Tamarises (+34) 944 60 19 91 tamarises@petitpalace.com Muelle de Ereaga 4, Bilbao Spania
First Hotel Petit Palace Arturo Soria 0034 914 062 130 arturosoria@petitpalace.com Arturo Soria st, 14, Madrid Spania
First Hotel Petit Palace Santa Barbara 34913914421 santabarbara@petitpalace.com Plaza de Santa Barbara 10, Madrid Spania
First Hotel Petit Palace Plaza Mayor 0034 91 542 69 99 mayor@petitpalace.com C/ Mayor46, Madrid Spania
First Hotel Petit Palace Opera (+34) 915644355 opera@petitpalace.com Arenal St 16, Madrid Spania
First Hotel Petit Palace Plaza Espana 0034 91 542 51 29 plazaespana@petitpalace.com c/ San Bernardo 3, Madrid Spania
First Hotel Petit Palace Posada del Peine 0034 915238151 posadadelpeine@petitpalace.com C/ Postas 17 - 28012 Madrid, Madrid Spania
First Hotel Petit Palace Preciados 0034 91 5314105 londres@petitpalace.com Galdo 2, Madrid Spania
First Hotel Arlanda Airport +46 8 480 029 00 info@firsthotelarlanda.se Pionjärvägen 81, Arlanda Sverige
First Hotel Atlantic +45 86 13 11 11 aarhus.atlantic@firsthotels.dk Europaplads 10, Aarhus Danmark
First Hotel Drottning Kristina +46 8 12 21 73 00 info@drottningkristina.se Birger Jarlsgatan 24, Stockholm Sverige
First Hotel Petit Palace Lealtad Plaza 0034 91 522 45 47 lealtad@petitpalace.com Antonio Maura 5, Madrid Spania
First Hotel Petit Palace Callao (+34) 91 531 1700 cliper@petitpalace.com Chinchila 6, Madrid Spania
First Hotel Petit Palace Tres Cruces (+34) 915223327 trescruces@petitpalace.com Tres Cruces 6, Madrid Spania
First Hotel Petit Palace Triball (+34) 91 522 47 90 triball@petitpalace.com Gonzalo Jimenez de Quesada 2, Madrid Spania
First Hotel Petit Palace Chueca (+34) 91 521 10 43 ducal@petitpalace.com Hortaleza 3, Madrid Spania
First Hotel Petit Palace Savoy Alfonso XII +34 91 522 1920 alfonsoxii@petitpalace.com Calle de Alfonso XII, 18, Madrid Spania
First Hotel Petit Palace President Castellana (+34) 915771951 president@petitpalace.com C/ Marques de Villamagna,4, Madrid Spania
First Hotel Petit Palace Plaza del Carmen +34 91 523 88 45 plazadelcarmen@petitpalace.com Plaza del Carmen 4, Madrid Spania
First Hotel Petit Palace Alcalá +34 915 32 19 01 alcala@petitpalace.com Virgen de los Peligros 2, Madrid Spania
First Hotel Petit Palace Art Gallery (+34) 91 435 54 11 artgallery@petitpalace.com Calle de Jorge Juan 17, Madrid Spania
First Hotel Dragonen +46 90 125 800 reception.dragonen@firsthotels.se Västra Norrlandsgatan 5, Umeå Sverige
First Hotel Brommaplan +46 8 26 26 20 brommaplan@firsthotels.se Kvarnbacksvägen 135, Stockholm Sverige
First Hotel Tällberg +46 247 51200 tallberg@firsthotels.se Tällbergsvägen 28, Tällberg Sverige
First Hotel Aalborg +45 98 10 14 00 aalborg@firsthotels.dk Rendsburggade 5, Aalborg Danmark
First Hotel Kolding +45 76 34 54 00 kolding@firsthotels.dk Banegårdspladsen 7, Kolding Danmark
First Hotel Grand +45 66 11 71 71 odense@firsthotels.dk Jernbanegade 18, Odense Danmark
First Hotel Vindeus +46 8 5461 1800 info@vindeus.se Klockarvägen 112, Södertälje Sverige
First Hotel Statt +46 270 735 70 statt.soderhamn@firsthotels.se Oxtorgsgatan 17, Söderhamn Sverige
First Hotel Fridhemsplan +46 8 653 88 00 info@fridhemsplan.se Sankt Eriksgatan 20, Stockholm Sverige
First Hotel Norrtull +46 8 300350 Info.norrtull@firsthotels.se S:t Eriksgatan 119, Stockholm Sverige
First Hotel Strand +46 606 419 50 strand@firsthotels.se Strandgatan 10, Sundsvall Sverige
First Hotel G +46 31 637 200 g@firsthotels.se Nils Ericsonsplatsen 4, Göteborg Sverige
First Hotel Billingehus +46 500 445 700 billingehus@firsthotels.se Alphyddevägen, Skövde Sverige
First Hotel Kviberg Park +46 31 3951100 kvibergparkhotell@firsthotels.se Krutvägen 2, Göteborg Sverige
First Hotel Ett +46 491 781 400 hotellett@firsthotels.se Hantverksgatan 17, Oskarshamn Sverige
First Hotel Jörgen Kock +46 40 10 18 00 jorgenkock@firsthotels.se Jörgen Kocksgatan 3, Malmö Sverige
First Hotel Olofström +46 454 301 230 olofstrom@firsthotels.se Ågatan 3, Olofström Sverige
First Hotel Mortensen +46 40 66 55 700 Info.Mortensen@firsthotels.se Baltzarsgatan 45, Malmö Sverige
First Hotel JA +46 455 555 60 ja@firsthotels.se Borgmästaregatan 13, Karlskrona Sverige
First Hotel Petit Palace Puerta del Sol 0034 915 210 542 puertadelsol@petitpalace.com Arenal 4, Madrid Spania
First Hotel Petit Palace Embassy Serrano (+34) 91 431 30 60 embassy@petitpalace.com Calle de Serrano 46, Madrid Spania
First Hotel Central +46 11 495 32 10 reception.central@firsthotels.se Nya Rådstugugatan 16, Norrköping Sverige
First Hotel Petit Palace Boquería Garden +34 933 02 00 92 operagarden@petitpalace.com Carrer de la Boqueria, 10 , Barcelona Spania
First Hotel Christian IV +46 442 038 50 christianiv@firsthotels.se V Boulevarden 15, Kristianstad Sverige
First Hotel Petit Palace Barcelona +34 933 024 717 barcelona@petitpalace.com Roger de Llúria, 21, Barcelona Spania
First Hotel Petit Palace Museum +34 933040087 museum@petitpalace.com C/ Diputació, 250, Barcelona Spania
First Hotel Kramm +46 612 77 13 30 kramm.reception@firsthotels.se Torggatan 14, Kramfors Sverige
First Hotel Petit Palace Canalejas Sevilla (+34) 95 4226400 canalejas@petitpalace.com Canalejas 2, Sevilla Spania
First Hotel Petit Palace Santa Cruz (+34) 954221032 santacruz@petitpalace.com Pza Ramon Ybarra Llosent, 4 (Muñoz y Pabon, 18 St), Sevilla Spania
First Hotel Grims Grenka +47 23 10 72 00 grimsgrenka@firsthotels.no Kongens Gate 5, Oslo Norge
First Hotel Petit Palace Marques Santa Ana (+34) 95 4221812 msa@petitpalace.com Jimios 9-11, Sevilla Spania
First Hotel River C +46 54 22 22 20 sale@riverc.se Tage Erlandergatan 10, Karlstad Sverige
First Hotel Statt +46 455 555 50 karlskrona.statt@firsthotels.se Ronnebygatan 37-39, Karlskrona Sverige
First Hotel Bengtsfors +46 531 72 700 bengtsfors@firsthotels.se Karlsbergsvägen 3, Bengtsfors Sverige
First Hotel Brage +46 243 21 76 60 brage@firsthotels.se Stationsgatan 1-3, Borlänge Sverige
First Hotel City +46 16 108850 info@cityhotell.se Järnvägsplan 1, Eskilstuna Sverige
First Hotel Grand +46 237 948 80 grand.falun@firsthotels.se Trotzgatan 9-11, Falun Sverige
First Hotel Mårtenson +46 35 17 75 75 martenson@firsthotels.se Storgatan 52, Halmstad Sverige
First Hotel Victoria +47 62 02 55 00 victoria@firsthotels.no Strandgaten 21, Hamar Norge
First Hotel Kärnan +46 42 12 08 20 Info.Karnan@firsthotels.se Järnvägsgatan 17, Helsingborg Sverige
First Hotel Carlshamn +46 454 890 00 carlshamn@firsthotels.se Varvsgatan 1, Karlshamn Sverige
First Hotel Witt +46 480 152 50 witt@firsthotels.se Södra Långgatan 42, Kalmar Sverige
First Hotel Reisen +46 8 22 32 60 reisen@firsthotels.se Skeppsbron 12, Stockholm Sverige
First Hotel Jönköping +46 36 183 600 info@jonkopinghotel.se Ryhovsgatan 3-5, Jönköping Sverige
First Hotel Stadt +46 611 554 440 harnosand@firsthotels.se Skeppsbron 9, Härnösand Sverige
First Hotel Marin +47 53 05 15 00 booking.marin@firsthotels.no Rosenkrantzgaten 8, Bergen Norge
First Hotel Raftevold 00 47 57 87 99 99 raftevold@firsthotels.no Grodås, Hornindal Norge
First Hotel Kinsarvik 00 47 53667400 kinsarvik@firsthotels.no Kinsarvik, Kinsarvik Norge
First Hotel YESS! Kristiansand + 47 38 70 15 70 kristiansand@yess.no Tordenskjoldsgate 12, Kristiansand Norge
First Hotel Breiseth +47 61 24 77 77 breiseth@firsthotels.no Jernbanegaten 1-5, Lillehammer Norge
First Hotel Atlantica +47 70 11 73 00 atlantica@firsthotels.no Rasmus Rønnebergsgate 4, Ålesund Norge
First Hotel Petit Palace Plaza Málaga 0034 952 222 132 teresa.toribio@petitpalace.com C/Nicasio Calle 5, Málaga Spania
First Hotel Petit Palace Ruzafa 34-963513683 ruzafa@petitpalace.com Sueca. 14, Valencia Spania
First Hotel Petit Palace Plaza de la Reina 34-963945100 bristol@petitpalace.com Abadia de San Martín,3, Valencia Spania
First Hotel Alstor +47 52 04 40 00 alstor.stavanger@firsthotels.no Tjensvollveien 31, Stavanger Norge
First Hotel Almnäs Park +46 8 5461 1800 almnaspark@firsthotels.se Pontonjärsgatan 5, Södertälje Sverige
First Hotel Royal +46 533 12660 royal@firsthotels.se Olov Trätäljagatan 2, Säffle Sverige
First Hotel Horten +47 33 31 06 00 horten@firsthotels.no Borreveien 44, Horten Norge
First Hotel Kopavogur +354 556 1100 kopavogur@firsthotels.com Hildasmari 5, Kópavogur Island
First Hotel Nolvik +46 31 7901500 nolvik@firsthotels.se Säve Flygplatsväg 25, Göteborg Sverige

First Member Service

First Members har sin egen prioriterte kundeservice via telefon og mail. Ta kontakt med oss hvis du har spørsmål om vårt lojalitetsprogram First Member.

tradeDoubler