Hotels

Conference

Offers

Become a Member

Logg inn

Hoteller

Tilbud

Konferanse

First Member

Om First HotelsKontakt ossAdministrer bestillingen minVanlige spørsmål og svarBli et franchise-hotellBedriftsavtalerPrisgarantiKart over hoteller
PersonvernerklæringVilkår og betingelserCookies

© 2026 FIRST HOTELS

  1. Hoteller
  2. Norge
  3. Oslo

First Hotel Millennium

3.9

/5 (5858)

Good

Tollbugata 25, 157, Oslo

First Hotel Millennium er det perfekte valget når du vil bo i sentrum av Oslo, med kort vei til byens attraksjoner og landemerker, samtidig som du har tilgang til alle former for offentlig transport. Hotellet samarbeider også med et parkeringshus i nærheten, og hotellets gjester får en redusert døgnpris. Hotellet ligger mellom Oslo Sentralstasjon og Aker Brygge, med Karl Johans gate og Stortingsbygningen like rundt hjørnet. Nyt deilig mat og drikke blant utallige kafeer og restauranter, og opplev et stort utvalg av eksklusive butikker. First Hotel Millennium tilbyr CO2-nøytral overnatting i komfortable rom med skandinavisk stil. Hotellet samarbeider også med flere konferansesteder i nærheten hvis du planlegger et møte eller større arrangement i Oslo sentrum.

Rom

Double

160 cm dobbeltseng. Rommene har også plass til en ekstra barneseng eller ekstraseng på forespørsel.

18 m2

Maks. 3 personer

Bestill nå

Twin

2 x 90 cm twin senger Rommene har også plass til en ekstra barneseng eller ekstraseng på forespørsel.

18 m2

Maks. 3 personer

Bestill nå

Queen Loft Terrace

140 cm dobbeltseng.

15 m2

Maks. 2 personer

Bestill nå

Double Plus

160 cm dobbeltseng.

20 m2

Maks. 2 personer

Bestill nå

Double Plus Terrace

180 cm dobbeltseng.

20 m2

Maks. 2 personer

Bestill nå

Family 4

180 cm dobbeltseng og 2 x 90 cm enkeltsenger.

40 m2

Maks. 5 personer

Bestill nå

Business King Studio

180 cm dobbeltseng. Rommene har også plass til to ekstra personer i en sovesofa på forespørsel.

40 m2

Maks. 4 personer

Bestill nå

Family 6

180 cm dobbeltseng og 2 x 140 cm sovesofaer.

40 m2

Maks. 6 personer

Bestill nå

På hotellet

Frokost inkludert

Gratis WiFi

Sentral beliggenhet

Parkering

CO2-nøytral overnatting

Kjæledyr velkommen

Konferanse og møter

Våre beste tilbud

Wallmans Salonger showpakke i Oslo

Opplev en stjernepakket helaften på Wallmans Salonger og bo midt i sentrale Oslo. Overnatting, middag og show for to, og hotellets deilige og velsmakende frokostbuffet er inkludert.

Se alle tilbud

Ting å gjøre i Oslo

Gratis guidede turer i Oslo

Oppdag Oslos høydepunkter og skjulte perler på en gratis guidet byvandring. På bare ca. 90 minutter får du utforske byens mest kjente landemerker med engasjerte lokale guider — en perfekt måte å bli kjent med Norges hovedstad på.

Wallmans Oslo

Nyt en uforglemmelig kveld på Wallmans Oslo – et spektakulært middagsshow som kombinerer underholdning i verdensklasse med en deilig 4-retters middag i en av byens mest livlige arenaer.

Oslo Vinterpark

Ta turen til Oslo Vinterpark – byens største skianlegg, bare 30 minutter fra sentrum. Med 18 bakker, en flott snowpark og kveldsåpne løyper er det den perfekte vinteropplevelsen for både skiløpere og snowboardere.

Frongerbadet eller badstue

https://firsthotels.imagevault.media/publishedmedia/1yf01bkrfikzj99atfv2/AAP-FrognerBadet-96494.jpg

Båttur eller bad i fjorden?

Opplev Oslo fra vannet! Ta en kort båttur til øyene i Oslofjorden, eller ta en dukkert ved Sørenga eller Tjuvholmen – begge tilbyr flotte strender, brygger og ekte sommerstemning midt i byen.

Utforsk Oslo
Bli First Member

Bli med i medlemsprogrammet vårt for å få tilgang til eksklusive tilbud, rabatter, overraskelser og andre flotte fordeler.

11 % rabatt på alle bestillinger

Alltid den beste prisen

Tjen First Coins

Flotte partnertilbud

Bli medlem

First Hotel Millennium

+47 21 02 28 00

millennium@firsthotels.no

Instagram

Facebook

Tollbugata 25, 157, Oslo

Når

Hvem

Finn ditt opphold